Izvērstā meklēšana

Viedoklis neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Mēs aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā Viedoklim ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam.

Rakstiem pievienotajos komentāros aizliegts:

  • Jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Neievērošanas gadījumā lietotājam uz nenoteiktu laiku tiks slēgta pieeja "Komentāriem".

  • Aizliegts publicēt personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu, pornogrāfisku, zaimojošu informāciju, musināt uz rasu vai etnisko neiecietību, tai skaitā citas personas identitāti vai datus.

  • Aizliegts publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.

  • Aizliegts publicēt komerciāla rakstura informāciju.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, Viedoklis patur tiesības slēgt lasītājam pieeju "Komentāriem" un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Iesūtot un publicējot informāciju Viedoklis, jūs nododiet tam visas autortiesības šīs informācijas izmantošanā. Informācijas iesūtītājam nav tiesību pieprasīt atlīdzību no Viedoklis par šīs informācijas izmantošanu, publicēšanu, izplatīšanu.